Neler Yaparız

Yerinde Üretim

Personelinizin yeme içme hizmeti sizin mutfağınızda Aş Dünyası tarafından gerçekleştirilir. Aş Dünyası olarak bugün Türkiye coğrafyasının bütün bölgelerine eğitimler ile güçlendirdiğimiz uzman kadromuz ile yerinde üretim hizmeti sağlamaktayız. Uygun üretim alanının ve Türk Gıda Mevzuatında belirtilen şartların sağlandığı iş yerlerinde uzman kadromuz ile yemeği sizin iş sahanızda üreterek servise sunuyoruz.

Yerinde yemek üretim hizmeti kapsamında mutfağınızla alakalı bütün detaylardan biz sorumluyuz. Malzeme temininden personel istihdamına, hijyen ve temizlik konusundan menü planının hazırlanmasına kadar alanında uzman ekibimiz ile mutfağınızdaki sorumluluğu üstlenmekten mutluluk duyuyoruz.

Mutfağınızı Aş Dünyası’nın işini seven usta ellerine emanet edin.

Taşıma Yemek

Çalışma tesisinizde yemek üretimi yapabileceğiniz bir mutfağa sahip değilseniz Aş Dünyasının sunmuş olduğu hizmetlerden biri olan taşıma yemek hizmetini kullanabilirsiniz. Tesisimizde steril ortam ve uygun koşullarda ileri teknoloji mutfak ekipmanları kullanılarak usta eller ile hazırlanmış lezzetli yemeklerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Taşıma yemek hizmetinde personelinizin yemek ihtiyacı, Aş Dünyası mutfaklarında beslenme uzmanları eşliğinde personelinizin günlük alması gereken kalori oranına uygun olarak hazırlanır ve her gün aynı saatte şirketinize ulaştırılır.

İşimize duyduğumuz saygıyla yaptığımız usta ellerden çıkan lezzetli yemekleri hizmetinize sunuyoruz.

Özel Organizasyon & İkram

Aş Dünyası özel günlerinize lezzet katıyor…

Aş Dünyası Yemek Hizmetleri olarak özel gün ve organizasyonlarda çeşitli yemek ve ikramlıklarımızla gününüze lezzet katıyoruz. Düğün, nişan, söz gibi özel günlerden açılışlara, toplantı ve seminerlerden çeşitli organizasyonlara kadar birçok etkinlikte uzman ekibimiz ve ileri teknoloji mutfak ekipmanlarımız ile tüm ihtiyaçlarınızı istediğiniz doğrultuda karşılıyoruz.

Aş Dünyası’nın işini seven usta elleri ile hayal ettiğiniz organizasyonu gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bütün özel gün ve kutlamalarda organizasyonunuzun konseptine uygun lezzetli yemeklerimiz ile sahip olduğunuz prestiji misafirlerinize yansıtmak için hizmet veriyoruz.

Kafeterya

Aş Dünyası keyifli molaları taçlandırıyor…

İşletmenizin mutfağını uygun hale getirerek alanında uzman personelimiz ile kendi iş sahanızda kafeterya hizmeti sunuyoruz.

Stresli ve yoğun geçen bir çalışma temposundan sonra personelin dinlenip, iş yorgunluğunu attığı molalara, Aş Dünyası’nın sunmuş olduğu sıcacık ve taptaze atıştırmalıklar ile lezzet katıyoruz.

svs