Yerinde Üretim

Personelinizin yeme içme hizmeti sizin mutfağınızda Aş Dünyası tarafından gerçekleştirilir. Aş Dünya

devamı için tıklayınız...

Taşıma Yemek

Çalışma tesisinizde yemek üretimi yapabileceğiniz bir mutfağa sahip değilseniz Aş Dünyasının sunmuş

devamı için tıklayınız...

Özel Organizasyon & İkram

Aş Dünyası özel günlerinize lezzet katıyor… Aş Dünyası Yemek Hizmetleri olarak özel gün ve organi

devamı için tıklayınız...

Kafeterya

Aş Dünyası keyifli molaları taçlandırıyor… İşletmenizin mutfağını uygun hale getirerek alanında u

devamı için tıklayınız...

Aş Dünyası

Gıda güvenliği sistemlerinden ödün vermeden hijyenik ortamda lezzetli ve güvenilir üretimler yapmayı kendine görev bilen Aş Dünyası Yemek Hizmetleri bugün 30 yıllık tecrübe ve deneyimi, alanında uzman 500’den fazla personel kadrosu ile Türkiye’nin 7 bölgesine hizmet veren kurumsal bir şirkettir.

Aş Dünyası Yemek Hizmetleri, edinmiş olduğu birikim ve donanım ile birlikte ileri teknoloji ürün ekipmanlarını tecrübesine ortak ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyor. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak gıda güvenliği şartlarına uygun üretim yapan Aş Dünyası, taşıma yemek, yerinde üretim, kafeterya, davet ve özel organizasyonlar için işini seven güvenilir eller ile yemeği sanata dönüştürüyor.

Topluma ve çevreye duyarlı üretim anlayışını benimseyen ve konusunda uzman usta eller ile çalışan Aş Dünyası, kalite konusunda istikrarlı bir duruş sergileyerek en taze gıda ürünleri ile yemeklerine lezzet katıyor. Sektöründe sahip olduğu bilgi birikimi ve donanımı ile birlikte ulusal sınırlar içinde kaliteden ödün vermeden gıda güvenliği sistemlerini dikkate alarak müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alan Aş Dünyası, yemek sektörüne yenilikler katmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmaya devam ediyor.