Hakkımızda

Hakkımızda

Gıda güvenliği sistemlerinden ödün vermeden hijyenik ortamda lezzetli ve güvenilir üretimler yapmayı kendine görev bilen Aş Dünyası Yemek Hizmetleri bugün 30 yıllık tecrübe ve deneyimi, alanında uzman 500’den fazla personel kadrosu ile Türkiye’nin 7 bölgesine hizmet veren kurumsal bir şirkettir.

Aş Dünyası Yemek Hizmetleri, edinmiş olduğu birikim ve donanım ile birlikte ileri teknoloji ürün ekipmanlarını tecrübesine ortak ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyor. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak gıda güvenliği şartlarına uygun üretim yapan Aş Dünyası, taşıma yemek, yerinde üretim, kafeterya, davet ve özel organizasyonlar için işini seven güvenilir eller ile yemeği sanata dönüştürüyor.

Topluma ve çevreye duyarlı üretim anlayışını benimseyen ve konusunda uzman usta eller ile çalışan Aş Dünyası, kalite konusunda istikrarlı bir duruş sergileyerek en taze gıda ürünleri ile yemeklerine lezzet katıyor. Sektöründe sahip olduğu bilgi birikimi ve donanımı ile birlikte ulusal sınırlar içinde kaliteden ödün vermeden gıda güvenliği sistemlerini dikkate alarak müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alan Aş Dünyası, yemek sektörüne yenilikler katmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Misyonumuz

Aş Dünyası Yemek Hizmetleri, gıda güvenliği sistemlerimdeki değişim ve gelişimleri dikkate alarak steril bir çalışma alanında müşterilerinin damak ve göz zevkine uygun usta eller ile lezzetli yemekler yapmaktadır.

Vizyonumuz

Yılların kazandırdığı tecrübe ve birikime her geçen gün yenisini katarak ilerlemek ve sektöründe öncü bir kuruluş olarak geniş coğrafyalara yayılmak.

Değerlerimiz

  • İş ahlakı ve etiği davranış kurallarını önemseyerek hizmet vermek
  • Müşterilerimize karşı her zaman dürüst ve şeffaf olmak
  • Müşteri memnuniyetini çalışma prensibinin merkezine koyarak hizmet vermek
  • Düzenli eğitimler vererek nitelikli personeller yetiştirmek
  • İş sağlığı ve güvenliği kurallarına dikkat etmek